BAG-IN-BOX

Chcete si dopřát kvalitní moravské víno a přitom ušetřit i nějakou korunu?

BAG-in-BOX je moderní, k vínu šetrný a přitom velice praktický obal, který nám umožňuje nabídnout kvalitní moravská odrůdová vína nejenom pro gastronomické provozy, ale také na Vaše oslavy, svatby, dovolené a také domů.Zbavte se vymačkávání vzduchu z nevzhledné PETky, která jenom stěží udělá dojem na Vaše hosty. Nahraďte sudová vína, stáčená do PET lahví, kvalitními víny v praktickém obalu, který je jako dělaný pro uložení v lednici nebo vinotéce. Přes patentovaný kohoutek pak pohodlně a elegantně servírujte svým hostům vychlazené víno přímo z lednice. Tento systém zabezpečí, že k vínu nepronikne vzduch způsobující nadměrnou oxidaci a zrychlené znehodnocení vína.

PŘESVĚDČTE SE, ŽE I ROZLÉVANÉ MŮŽE BÝT DOBRÉ!
Těší nás, že Vám naše vína chutnají a jsme vděční, pokud nám o tom dáte vědět. Níže je reakce na náš Muškát moravský plněný do BAG-in-BOX obalu, kterou jsme si nemohli nechat pro sebe a se svolením paní E. H. jej zveřejňujeme. Díky!

 

Děkuji za vyřízení objednávky, zásilka již včera v pořádku dorazila. Těšila jsem se, až ochutnám Vámi krásně popsanou chuť Muškátu moravského …….. a výsledek je takový, že mě okamžitě oslovila vůně a nadchla chuť tohoto vína, je přesně takové, jak jste jej popsal. Děkuji Vám za snahu vyhovět a těším se na další objevované chutě Vašich vín.

S pozdravem E. H.