Řízená degustaceRádi se o víně něco dovíte? Chcete se nechat při degustaci vést?
Řízená degustace je zajímavou příležitostí, jak zpříjemnit chvíle Vám, Vašim přátelům i zákazníkům.

Nabízíme Vám možnost představení našich vín formou řízené degustace na Vašich firemních večírcích, teambuildingových akcích, ve Vaší vinotéce i soukromí.

Neváhejte si rezervovat termín.Volná degustaceVolná degustace je ideální doplněk rautů, párty a večírků. Vy i Vaši hosté se bavte dle libosti a pokud Vás víno zaujme nebo se budete chtít dovědět více o vinařství, máte po ruce někoho, s kým si můžete popovídat.

Volná degustace příjemně zapadá do probíhající zábavy.

Pomůžeme Vám sestavit degustační menu vín dle typu akce, ročního období, preferencí hostů a rádi jim budeme připravená vína jednoduchým a uvolněným způsobem prezentovat.

Jak objednat degustaciPro objednávku degustací nebo bližší informace využijte

Kontaktní formulář

nebo e-mail info@vntp.cz

Do poptávky řízené degustace můžete uvést přibližný počet účastníků, typ akce, kontakt, datum a místo konání akce. Dále můžete popsat Vaše přání či představy týkající se průběhu degustace. Obratem Vám zašleme informace zda není Vámi požadovaný termín již obsazen, nabídku s předběžným návrhem degustačního menu a předběžnou cenou.

Minimální čas pro řízenou degustaci jsou 2 hodiny. Lze kombinovat řízenou degustaci s následnou volnou degustací za přítomnosti zástupce Vinařství Němčičky Tomáš Procházka.