VÍNA NEJENOM PRO GASTRONaše víno může být to, co Vás odliší od konkurence. Zvyšte svůj obrat i výnosy zlepšením kvality nabízených vín.

Nejenom kvalita, ale i způsob skladování, podávání a prezentace hraje důležitou roli, u lahvových a obzvláště pak u rozlévaných vín. Zákazník jistě ocení, pokud si bude moci vybrat kvalitní rozlévané svěží víno se jménem a ne bezejmennou oxidativní tekutinu z týden otevřené lahve. Bude-li spokojen s rozlévaným, nebude váhat koupit lahev dobrého vína ze stejného vinařství pro sebe a své přátele při jiné příležitosti.


Projděte si nabídku přívlastkových vín FORUM COLLECTION 
a moravských zemských vín pod označením CAUPONA COLLECTION

ROZLÉVANÁ VÍNA


Využíváme výhod obalů BAG-in-BOX, které jsou u našich zákazníků stále oblíbenější.

Nekomplikovanost, šetrnost k vínu a životnímu prostředí (jednoduše recyklovatelný obal), skladnost a jednoduchá obsluha z něj dělají jedničku mezi obaly a systémy pro výdej rozlévaných vín a jiných nápojů. Víno vydrží dlouhou dobu i v roztočeném stavu, lze je tedy v nezměněné kvalitě podávat hostům několik týdnů.

Vážením lze provádět průběžnou kontrolu nad množstvím prodaného vína a mít tak přehled o tržbě.ŘEŠENÍ


Každý typ provozu vyžaduje odpovídající složení vinného lístku. Výběr vín musí korespondovat s nabízenými službami, pokrmy i stylem.

Spolu s Vámi vybereme několik vín, která budou všem těmto kritériím odpovídat. Tato vína představíme formou degustace Vám i Vašim zaměstnancům, aby je byli schopni odpovědně a profesionálně nabídnout Vašim hostům.


Nabízíme zajímavé rabatové podmínky.